NABÍDKA HUDEBNÍCH TITULŮ Z VLASTNÍ TVORBY NEVŠEDNÍ HUDBY PRO KAŽDODENNÍ POHODU

ZAKÁZKOVÁ HUDEBNÍ TVORBA, KONVERZE NOTOVÝCH ZÁZNAMŮ V PAPÍROVÉ PODOBĚ DO DIGITÁLNÍ FORMY


MC, CD A CD-ROM ALBA NEBO TITULY V ELEKTRONICKÉ FORMĚ


Cena za dvojalbum 80 Kč ŽIVOT S LÁSKOU, ZASNĚNÉ SRDCE MC dvojalbum hudebních improvizací hraných na syntezátoru KAWAI K4. Náladová romantická hudba k vytvoření příjemného pozadí. Cena 40 Kč TOUHA MC album improvizované hudby hrané na digitálním pianu VISCOUNT FK 1000 s využitím smyčců, zvonků, el. piana. Vhodné k vytvoření zasněné atmosféry.

Cena 200 KčTOUHA CD album náladové romantické hudby k vytvoření příjemné komorní atmosféry. Výběr skladeb z předchozích alb Touha a Zasněné srdce.

Cena 250 KčŽIVOT S HUDBOU: CD album experimentální hudby ve stylu Light Classical Music s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS firmy E-MU Systems a syntezátoru YAMAHA SY-35. Barokní motivy proložené romantickými melodiemi klavíru a zvuků dalších akustických nástrojů.

Cena 264 KčSTANISLAV VRBÍK  CD-ROM s dokumentem v HTML formátu pojednávajícím o životě a díle hudebního skladatele, improvizátora, spisovatele a básníka Stanislava Vrbíka s ukázkami jeho hudební tvorby. Vhodné pro zájemce o historii umělců z řad českých skladatelů a spisovatelů. Cena 250 KčBEZE SLOV: CD album vytvořené ve spolupráci s Jaromírem Rekem, obsahující Light Classical, poslechovou a taneční hudbu v neobvyklém provedení s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS, digitálního piana VISCOUNT FK 1000 a nástroje YAMAHA PSR 740.

Cena 250 KčPŘEDSTAVY CD-ROM album vytvořené ve spolupráci s Jaromírem Rekem, improvizovaná poslechová hudba s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS, digitálního piana VISCOUNT FK 1000 a nástroje YAMAHA PSR 740.

Cena 300 KčDUŠE FLÉTNY CD album nejen s instrumentální hudbou s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS, digitálního piana VISCOUNT FK 1000, ale i s 11 zhudebněnými a zpívanými sonety pana Johna Gracena Browna, amerického básníka a spisovatele.

Cena 200 KčKŘÍDLA LÁSKY CD-ROM album poslechové hudby k podbarvení odpočinkové atmosféry, vhodné k relaxaci, improvizovaná poslechová hudba s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS a digitálního piana VISCOUNT FK 1000.

Cena 150 KčSTANISLAV VRBÍK ART COLLECTION 1 CD album s vybranými stěžejními varhanními skladbami hudebního skladatele, varhaníka a improvizátora Stanislava Vrbíka, jejichž interpretace se ujal Karel Martínek - varhaník a ředitel kůru chrámu Sv. Mořice v Olomouci. Album bylo vydáno za finanční podpory SF Ministerstva kultury ČR, Krajského úřadu Olomouckého kraje a Arcibiskupství olomouckého k 25. výročí úmrtí a 105. výročí narození autora.

Cena 200 KčSTANISLAV VRBÍK ART COLLECTION 2 CD album s vybranými stěžejními komorními skladbami hudebního skladatele, varhaníka a improvizátora Stanislava Vrbíka, jejichž interpretace se ujalo Stupkovo kvarteto a hosté z Moravské filharmonie Olomouc. Album bylo vydáno za finanční podpory SF Ministerstva kultury ČR, Krajského úřadu Olomouckého kraje, Arcibiskupství olomouckého, Magistrátu města Olomouce, firmy SigmaInvest Praha, pojišťovny Kooperativa Olomouc, Římskokatolické farnosti Šternberk.


TITULY V ELEKTRONICKÉ FORMĚ


Cena 200 KčSNY album improvizované poslechové hudby s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS, digitálního piana VISCOUNT FK 1000 a digitálního piana KORG TR88.

Cena 200 KčTAJEMSTVÍ album improvizované poslechové hudby s využitím digitálního piana KORG TR88.

Cena 200 KčKONCERT PRO PRÁZDNÝ SÁL album klavírních a varhanních improvizací nahraných v koncertní síni v Uničově.

Cena 250 KčSVĚT ILUZÍ album improvizované poslechové hudby s využitím digitálního piana KORG TR88.


Copyright ©