NABÍDKA HUDEBNÍCH TITULŮ Z VLASTNÍ TVORBY NEVŠEDNÍ HUDBY PRO KAŽDODENNÍ POHODU

ZAKÁZKOVÁ HUDEBNÍ TVORBA


MC, CD A CD-ROM ALBA NEBO TITULY V ELEKTRONICKÉ FORMĚ


Cena za dvojalbum 80 Kč ŽIVOT S LÁSKOU, ZASNĚNÉ SRDCE MC dvojalbum hudebních improvizací hraných na syntezátoru KAWAI K4. Náladová romantická hudba k vytvoření příjemného pozadí. Cena 40 Kč TOUHA MC album improvizované hudby hrané na digitálním pianu VISCOUNT FK 1000 s využitím smyčců, zvonků, el. piana. Vhodné k vytvoření zasněné atmosféry.

Cena 200 KčTOUHA CD album náladové romantické hudby k vytvoření příjemné komorní atmosféry. Výběr skladeb z předchozích alb Touha a Zasněné srdce.

Cena 250 KčŽIVOT S HUDBOU: CD album experimentální hudby ve stylu Light Classical Music s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS firmy E-MU Systems a syntezátoru YAMAHA SY-35. Barokní motivy proložené romantickými melodiemi klavíru a zvuků dalších akustických nástrojů.

Cena 264 KčSTANISLAV VRBÍK  CD-ROM s dokumentem v HTML formátu pojednávajícím o životě a díle hudebního skladatele, improvizátora, spisovatele a básníka Stanislava Vrbíka s ukázkami jeho hudební tvorby. Vhodné pro zájemce o historii umělců z řad českých skladatelů a spisovatelů. Cena 250 KčBEZE SLOV: CD album vytvořené ve spolupráci s Jaromírem Rekem, obsahující Light Classical, poslechovou a taneční hudbu v neobvyklém provedení s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS, digitálního piana VISCOUNT FK 1000 a nástroje YAMAHA PSR 740.

Cena 250 KčPŘEDSTAVY CD-ROM album vytvořené ve spolupráci s Jaromírem Rekem, improvizovaná poslechová hudba s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS, digitálního piana VISCOUNT FK 1000 a nástroje YAMAHA PSR 740.

Cena 300 KčDUŠE FLÉTNY CD album nejen s instrumentální hudbou s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS, digitálního piana VISCOUNT FK 1000, ale i s 11 zhudebněnými a zpívanými sonety pana Johna Gracena Browna, amerického básníka a spisovatele.

Cena 200 KčKŘÍDLA LÁSKY CD-ROM album poslechové hudby k podbarvení odpočinkové atmosféry, vhodné k relaxaci, improvizovaná poslechová hudba s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS a digitálního piana VISCOUNT FK 1000.

Cena 150 KčSTANISLAV VRBÍK ART COLLECTION 1 CD album s vybranými stěžejními varhanními skladbami hudebního skladatele, varhaníka a improvizátora Stanislava Vrbíka, jejichž interpretace se ujal Karel Martínek - varhaník a ředitel kůru chrámu Sv. Mořice v Olomouci. Album bylo vydáno za finanční podpory SFK Ministerstva kultury ČR, Krajského úřadu Olomouckého kraje a Arcibiskupství olomouckého k 25. výročí úmrtí a 105. výročí narození autora.


TITULY V ELEKTRONICKÉ FORMĚ


Cena 200 KčSNY album improvizované poslechové hudby s využitím zvukového modulu ULTRAPROTEUS, digitálního piana VISCOUNT FK 1000 a digitálního piana KORG TR88.

Cena 200 KčTAJEMSTVÍ album improvizované poslechové hudby s využitím digitálního piana KORG TR88.

Cena 200 KčKONCERT PRO PRÁZDNÝ SÁL album klavírních a varhanních improvizací nahraných v koncertní síni v Uničově.

Cena 250 KčSVĚT ILUZÍ album improvizované poslechové hudby s využitím digitálního piana KORG TR88.


Copyright ©